3.3. Депонування глобального сертифікату цінних паперів, облігацій місцевих позик внаслідок заміни глобального та/або тимчасового глобального сертифікату на новий глобальний сертифікат
Учасники: | Центральний депозитарій, емітент |
---|---|
Послідовність виконання операції: | 1. подання емітентом відповідних документів; 2. реєстрація та перевірка Центральним депозитарієм наданих документів; 3. вилучення Центральним депозитарієм зі сховища / електронної бази даних та погашення попереднього глобального/тимчасового глобального сертифіката; 4. депонування нового глобального сертифіката. |
Термін виконання: | Не пізніше наступного операційного дня після дати прийняття Центральним депозитарієм документів, що визначені у цьому пункті. |
Для проведення операції подаються наступні документи, засвідчені у відповідності до вимог цього Регламенту, якщо не зазначено інше, через веб-сервіс «Кабінет Клієнта» (opens new window):
Новий глобальний сертифікат випуску цінних паперів, у формі електронного документа, шляхом заповнення відповідної форми.
Новий глобальний сертифікат має бути оформлений протягом 7 (семи) робочих днів після отримання емітентом копії свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів.
Копія свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів у електронній формі, (скан-копія та/або електронний документ, з накладеним кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи Комісії).
Увага!!
У разі депонування глобального сертифікату випуску цінних паперів, емісія яких здійснена відповідно до Положення про порядок здійснення емісії корпоративних облігацій та їх обігу, затвердженого рішенням НКЦПФР від 06.09.2024 № 28/21/1105/К03, Положення про порядок здійснення емісії кредитних нот та їх обігу, затвердженого рішенням НКЦПФР від 22.10.2024 № 28/21/1301/К03, Центральний депозитарій для цілей формування глобального сертифіката застосовує інформацію, отриману відповідно до зазначених рішень.
У такому випадку для проведення операції емітентом подаються наступні документи, засвідчені у відповідності до вимог цього Регламенту, якщо не зазначено інше:
- Новий глобальний сертифікат випуску цінних паперів, оформлений у формі електронного документа. На сформований глобальний сертифікат накладається кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи емітента;
Новий глобальний сертифікат має бути оформлений протягом семи робочих днів після отримання емітентом свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів.
У разі наявності у рішенні про емісію облігацій або проспекті / остаточних умовах можливості подальшого відчуження облігацій, і емітент планує здійснювати подальше відчуження облігацій, випуск яких зареєстровано НКЦПФР, та щодо яких з першими власниками не було укладено договорів щодо їх придбання в процесі розміщення, емітент надає до Центрального депозитарію:
Розпорядження на виконання облікової операції переказу на відповідний рахунок емітента облігацій у кількості, яка зазначена у зареєстрованому звіті про результати емісії облігацій, оформлене у формі електронного документа шляхом заповнення відповідної форми у веб-сервісі «Кабінет Клієнта» (opens new window).
У випадку зміни статутного капіталу емітента додатково надаються наступні документи, засвідчені у відповідності до вимог цього Регламенту:
- анкета емітента (Додаток № 4);
- копія нової редакції статуту або змін до статуту емітента, або, у випадку здійснення державної реєстрації установчого документа після 01.01.2016 – копія опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії, або лист в довільній формі, що містить код реєстраційної дії на порталі електронних сервісів Міністерства юстиції України (за умови фактичної наявності електронних копій відповідних документів у он-лайн сервісі ЄДР).
- розпорядження Центральному депозитарію на внесення змін до анкети рахунку у цінних паперах (Додаток № 6).
У разі зміни статутного капіталу операція проводиться виключно після отримання Центральним депозитарієм анкети емітента та розпорядження на внесення змін до анкети рахунку у цінних паперах, за умови наявності в Центральному депозитарії електронних документів, що визначені цим пунктом Регламенту.
Центральний депозитарій реєструє документи емітента у порядку, визначеному внутрішніми документами Центрального депозитарію, та здійснює їх перевірку на:
- відповідність вимогам законодавства;
- наявність документів у повному обсязі;
- відповідність даних в наданих документах даним он-лайн сервісу ЄДР;
- правильність заповнення.
У випадку наявності зауважень до оформлення документів на проведення операції Центральний депозитарій відмовляє у виконанні операції Депонування глобального сертифікату внаслідок заміни глобального та/або тимчасового глобального сертифікату на новий глобальний сертифікат із зазначенням причини відмови.
У випадку відсутності зауважень до наданих документів, Центральний депозитарій виконує депонування глобального сертифіката внаслідок заміни глобального /тимчасового глобального сертифіката.
Після завершення операції клієнту надається підтвердження виконання операції.
← 3.2. Зарахування цінних паперів внаслідок заміни глобального сертифіката на новий глобальний сертифікат у випадках реєстрації випуску цінних паперів ІСІ /прийняття рішення про збільшення кількості депозитних сертифікатів банку у випуску 3.4. Переоформлення глобального/тимчасового глобального сертифіката у разі внесення змін до проспекту емісії цінних паперів/рішення про емісію/ проспекту цінних паперів або зміни реквізитів емітента→